Nasz Zespół


Marcin Ratajczak radca prawny

Marcin Ratajczak

Jestem radcą prawnym, absolwentem Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Biegle władam językiem niemieckim. Prowadzę również własną Kancelarię Radcy Prawnego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, o kontakty z dzieckiem jak również o podział majątku wspólnego czy rozliczenie konkubinatu. Chętnie prowadzę również sprawy rodzinne o charakterze międzynarodowym. Z sukcesem prowadziłem sprawy rozwodowe z orzekaniem o wyłącznej winie małżonka. Uważam, że dobry "prawnik rozwodowy" musi znać nie tylko przepisy ale też życie. Prywatnie jestem mężem oraz tatą trzech wspaniałych synków.

Stanisław Szafran detektyw

Stanisław Szafran

Jestem byłym policjantem pionu operacyjnego (detektyw), antyterrorystą. Obecnie posiadam licencję prywatnego detektywa. Jestem również negocjatorem w sprawach biznesowych oraz rodzinnych. Posiadam wiedzę, doświadczenie, umiejętności oraz zdolności interpersonalne, które umożliwiają mi skuteczne pozyskiwanie informacji w terenie. Uzyskuję dowody na potrzeby spraw rozwodowych lub kontaktów z dziećmi.

Agnieszka Pasznik

Kierownik sekretariatu, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku filologia angielska. W kancelarii od 2014 r. Odpowiada za właściwe funkcjonowanie Kancelarii i wspiera zespół Kancelarii w bieżących sprawach administracyjnych. Odpowiedzialna za kontakty z Klientami, w szczególności Klientami anglojęzycznymi. Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki.
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Prowadzimy sprawy na terenie województw: Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.

Zapraszamy do naszych Oddziałów w Gorzowie Wlkp., Poznaniu, Słubicach.

tel: 732 901 997

email: ofni.ydowzor@tkatnok