Dzieci


rozwód dzieci

Niestety bardzo często jest tak, że jeden z rodziców utrudnia drugiemu rodzicowi kontakty z dzieckiem. Dziecko wykorzystywane jest w rozgrywkach pomiędzy byłymi partnerami. W takich sytuacjach rodzic, którego prawo do kontaktu z dzieckiem zostało naruszone, może żądać ochrony swych praw przed sądem.

Podobnie jest w przypadku, gdy jeden z rodziców nadużywa lub nie sprawuje władzy rodzicielskiej. Wówczas można żądać ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej.

Pamiętajmy, że kwestia alimentów, kontaktów z dzieckiem czy też władzy rodzicielskiej to trzy różne kwestie, które nie są od siebie uzależnione. Oznacza to, że może zaistnieć sytuacja, kiedy osoba pozbawiona władzy rodzicielskiej zobowiązana będzie do płacenia renty alimentacyjnej.

 

Jeżeli uważasz, że twój małżonek lub były partner utrudnia Ci lub uniemożliwia kontakty z dzieckiem, możesz liczyć na naszą pomoc. Prowadziliśmy do tej pory i prowadzimy wiele spraw dotyczących dzieci, np.

 

  • o pozbawienie władzy rodzicielskiej;

  • o ograniczenie władzy rodzicielskiej;

  • o ustalenie kontaktów z dzieckiem;

  • o alimenty;

  • o zmianę nazwiska dziecka;

  • o porwanie rodzicielskie

 

Prowadzimy sprawy na terenie Polski jak również w sytuacji, gdy jeden z rodziców lub dziecko przebywa poza granicami kraju.
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Prowadzimy sprawy na terenie województw: Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.

Zapraszamy do naszych Oddziałów w Gorzowie Wlkp., Poznaniu, Słubicach.

tel: 732 901 997

email: ofni.ydowzor@tkatnok