Dlaczego my?


rozwód dzieci

Dlaczego my?

Zazwyczaj kancelarie na swych stronach podają jedynie informację, że prowadzą sprawy rozwodowe lub są specjalistami w tym zakresie. Klient nie ma w zasadzie możliwości weryfikacji tych twierdzeń. Nam natomiast zależy na tym, by nasz potencjalny Mocodawca wiedział w jaki sposób pracujemy, co jest dla nas ważne. Wówczas sam stwierdzi, czy chce z nami współpracować.

Sprawy rodzinne są sprawami trudnymi. Rozwód, separacja czy sprawy związane z dziećmi dotykają najbardziej intymnych spraw. Mają wpływ na funkcjonowanie, pracę, odpoczynek. Nie ważne czy to Ty odchodzisz od partnera, czy partner od Ciebie- życie zmienia się diametralnie. My jesteśmy po to, by Ci pomóc. W tych niepewnych chwilach możesz korzystać z naszej pomocy.

 

Chcemy zapewnić Ci bezpieczeństwo

 

  1. psychiczne - nie jesteś sam, możesz na nas liczyć, choćby najbliżsi Cię zawiedli;

  2. prawne - krąży wiele mitów na temat kwstii związanych z rozwodem, dziećmi, podziałem majątku. My nie tylko wyjaśnimy Ci jak to jest w rzeczywistości. Będziemy również obecni z Tobą na sali rozpraw lub podczas negocjacji z obecnym jeszcze małżonkiem.

 

Jako nieliczni zapewniamy ochronę mecenasa oraz prywatnego detektywa. Detektyw zbierze materiał dowodowy (np. udowodni zdradę) a mecenas wykorzysta zebrane dowody przed sądem.

 

Jak prowadzimy sprawy?

 

  1. W pierwszej kolejności chcemy poznać Twoje stanowisko w sprawie. Możemy je podzielać lub wskażemy Ci inne możliwości, które w naszej ocenie będą dla Ciebie lepszym rozwiązaniem. Wiedz jednak, że to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do taktyki prowadzenia sprawy. Po wstępnym omówieniu sprawy przystępujemy do sporządzenia pozwu lub odpowiedzi na pozew. Oczywiście projekt przekażemy Tobie do akceptacji. Po jej uzyskaniu złożymy pismo do sądu.
  2. Rozwód nie musi trwać latami. Uważamy, że sprawa rozwodowa nie musi toczyć się tylko od rozprawy do rozprawy. Z tego względu zaproponujemy Ci prowadzenie negocjacji z obecnym jeszcze małżonkiem w kancelarii- jeżeli uznamy to za dobre z punktu widzenia Twych interesów. Możesz brać w nich udział lub zdać się na nas. Uwierz nam, pewne sprawy lepiej omawia się z kancelarii przy kawie/ herbacie niż w sądzie. Są kancelarie, które prowadzą sprawy jedynie od rozprawy do rozprawy. Nie doceniają siły dialogu lub nie potrafią go prowadzić. My z kolei używamy wszelkich środków by zapewnić Ci bezpieczeństwo. Pewnie sobie myślisz: ale z moim małżonkiem nie da się rozmawiać. Daj nam szansę- być może zaoszczędzimy Ci wiele stresu, łez, nerwów i pieniędzy.
  3. Naszą siłą jest doświadczenie ale przede wszystkim zaangażowanie. Możesz liczyć na nasze konsultacje w zasadzie w dzień i w nocy. Doskonale wiemy, że np. kontakty z dzieckiem odbywają się bardzo często w weekendy. I być może właśnie w weekend napotkasz na trudności spowodowane przez drugiego rodzica. Możesz wtedy do nas śmiało dzwonić. Jeżeli nie odbierzemy telefonu- oddzwonimy. Doradzimy, co należy zrobić w zaistniałej sytuacji.

 

Nigdy nie powiemy Ci, że na pewno wygramy Twoją sprawę. Możemy jednak zapewnić, że się w nią zaangażujemy. To właśnie dzięki zaangażowaniu udaje się wygrywać sprawy nie do wygrania. Jest jeden warunek: sprawy należy prowadzić mądrze.

Zapewniam Cię również, że w sądzie będzie Cię reprezentował osobiście. To mi przecież powieżyłeś prowadzenie sprawy a nie praktykantowi. To ja wiem wszystko na temat Twojej sprawy a nie ktoś inny.

 

Marcin Ratajczak

radca prawny
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Prowadzimy sprawy na terenie województw: Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.

Zapraszamy do naszych Oddziałów w Gorzowie Wlkp., Poznaniu, Słubicach.

tel: 732 901 997

email: ofni.ydowzor@tkatnok